Hunan GCE Technology Co.,Ltd
jeffreyth@hngce.com 86-731-86187065
Producten
Producten
Huis > Producten > Batterijbeheersysteem > BMS Hoogspanning 240S768V 160A Lifepo4 BMS 3A Actieve Balans Batterij Opslag Oplossing BMS Hoogspanning voor HV Stationaire ESS UPS

BMS Hoogspanning 240S768V 160A Lifepo4 BMS 3A Actieve Balans Batterij Opslag Oplossing BMS Hoogspanning voor HV Stationaire ESS UPS

Productdetails

Plaats van herkomst: China

Merknaam: GCE

Certificering: CE TUV

Modelnummer: RBMS-S20-160A-768V

Betaling & het Verschepen Termijnen

Min. bestelaantal: 2

Prijs: Onderhandelbaar

Verpakking Details: Bellenzak, schuim, karton

Levertijd: 20 werkdagen

Betalingscondities: T/T, L/C

Markeren:

Hoogspanning Lifepo4 BMS 160A

,

BMS voor HV Stationaire ESS

,

Actieve Balans Batterij Opslag BMS

Sollicitatie:
De Container ESS van UPS BESS Solar Off Grid ESS
Garantie:
3 jaar voor RBMS en 1 jaar voor BMU/PCB
Spanning:
voor elektrische voertuigen
Huidig:
160A
Pakkoord Nr.:
240S
Celtype van toepassing:
Lifepo4 MN0 LTO
Saldo:
200mA Passief OF 3A Actief optioneel
Kleur:
Zwart of wit
module-reeks:
15S, 16S, 20S, 24S
Dimensie:
482*180*500 mm
Netto gewicht:
22KG
Sollicitatie:
De Container ESS van UPS BESS Solar Off Grid ESS
Garantie:
3 jaar voor RBMS en 1 jaar voor BMU/PCB
Spanning:
voor elektrische voertuigen
Huidig:
160A
Pakkoord Nr.:
240S
Celtype van toepassing:
Lifepo4 MN0 LTO
Saldo:
200mA Passief OF 3A Actief optioneel
Kleur:
Zwart of wit
module-reeks:
15S, 16S, 20S, 24S
Dimensie:
482*180*500 mm
Netto gewicht:
22KG
BMS Hoogspanning 240S768V 160A Lifepo4 BMS 3A Actieve Balans Batterij Opslag Oplossing BMS Hoogspanning voor HV Stationaire ESS UPS
240S | 768V | 250A Hoogspanningsbatterijbeheersysteem – Complete Rackoplossing
Ontworpen als een kant-en-klaar batterijbeheerplatform op rackniveau, is dit systeem opgebouwd rond drie essentiële bouwstenen die naadloos samenwerken – speciaal ontworpen om te koppelen met LFP (lithium-ijzerfosfaat) opslagbatterijmodules.
High Voltage BMS Complete Rack Solution
Complete Kit Componenten
  • Rack Master Controller (RBMS) × 1– Onderdeelnummer RBMS07-S20-250A-768V
  • Cell-Monitoring Slave Units (BMU) × 15– Onderdeelnummer BMU08-16S8T48F, waarbij elke unit een groep van 16 cellen bewaakt
  • Speciale Kabelsets × 15– op maat gemaakt voor 16S batterijmodules, bestaande uit drie verschillende kabelboomtypen:
    • Multi-point temperatuur- & celspanningsmeetkabels
    • Cascade interconnectiekabels (afgeschermd, Shenji-connector type) die BMU-units in serie verbinden
    • Standalone kabels die stroom leveren aan koelventilatoren
Universeel 12S-24S Slave BMU Overzicht
Elke slave unit wordt geleverd met 8 ingebouwde thermische probes voor temperatuurmeting. De voedingsspanning van de ventilator is 48V bij het bedienen van 12S-16S modules en 12V voor 17S-24S configuraties. De unit leest celspanningen over een venster van 0-5V, accepteert een 12V hulpingang, verbruikt niet meer dan 20mA in rust, en communiceert via een industriële CAN2.0B bus die tal van units in cascade-modus met elkaar kan verbinden.
Universal Slave BMU Unit Diagram
Specificaties Kabelboom & Kabels
  • Cel signaalkabels: geïntegreerde 18-pins + 20-pins multicore constructie; verkrijgbaar in standaardlengtes van 600 / 900 / 1200 mm
  • Thermische probe kabels: verkrijgbaar in dezelfde drie lengtecategorieën als de spanningsmeetkabels
  • Ventilator voedingskabels: vaste standaardlengte van 600 mm
  • Cascade communicatiebekabeling: afgeschermde seriële bekabeling die de RBMS master met elke BMU slave in serie schakelt; de laatste BMU in de keten heeft een reservepoort voor het plaatsen van een 120Ω afsluitweerstand om busreflectie-ruis te onderdrukken
GCE Rack Master Voordelen
GCE Rack Master Controller Features
  • Zelfdiagnostische routines plus continue bewaking van de gehele batterijstring; compatibel met optionele HMI touchpanels
  • Compacte controller op rackniveau met meerdere gelaagde beschermingsstrategieën
  • Ingebouwde stroomdeelroutine houdt parallelle clusters gelijkmatig belast
  • Protocolstack compatibel met bijna alle gangbare PCS- en UPS-omvormermerken
  • Ingebouwd hogesnelheidsgeheugen plus SD-sleuf voor royale lokale gegevensregistratie
  • Twin-source stroomarchitectuur – net-AC ondersteund door batterij – voor stroomredundantie
  • Optionele 4,3" of 7" externe touchscreens maken parameterbewerking ter plekke mogelijk
768V / 250A Rack Master Technische Specificaties
Item Data
Categorie Hoogspannings rack batterijbeheersysteem (HV RBMS)
Onderdeelnummer RBMS07-S20-250A-768V
Schakelmateriaal Twee fasen: hoogspanningsschakelaar achter een MCCB-onderbreker
Continue stroomwaarde ±250A; 500A kortstondige piek getolereerd
DC venster 96-1000VDC – geoptimaliseerd voor LFP-strings van 240S bij 768V
Stroommeetfout Binnen 1% van de volle schaal
PCS-zijde poort RS485 of CAN, selecteerbaar
Slave-zijde bus CAN cascade
Multi-rack SBMS link RS485 / CAN ondersteund
EMS uplink Ethernet TCP/IP
Firmware-updates Remote IAP flashing – geen kastdemontage nodig
HMI Add-on display voor lezen/schrijven van parameters
Isolatiemonitoring Add-on module; aanbevolen waar de stapelspanning 300V overschrijdt
DC koude start Optionele HV-stroommodule maakt opstarten vanaf de batterijzijde mogelijk
Droge contacten Niet standaard; kan op aanvraag worden toegevoegd
BMU capaciteit Tot 20 slaves per master
Hulpvoeding 24VDC nominaal (18-28VDC venster)
Stroomverbruik ≤20W typisch (2-draads: ≤15W; 3-draads middentap: ≤25W)
Vormfactor 4U rackchassis, B440 × H178 × D600 mm
Kabelinvoer Voorste toegang voor zowel inlaat als uitlaat – onderhoudsvriendelijk
Middentap Optionele 3-draads middelpuntfunctie
Gewicht (netto) 28kg
Behuizingsclassificatie IP20, bedoeld voor binnen ESS-kasten
Isolatietest Weerstaan 2800VDC gedurende één minuut met een lek van minder dan 1mA
Typische toepassingen Zonne-plus-opslaginstallaties, eiland-/off-grid locaties, C&I en thuis ESS, microgrids, 220V DC industriële voeding, UPS-back-up
3-Niveaus Controle Hiërarchie Architectuur
De architectuur verdeelt de supervisie over drie duidelijk gescheiden niveaus, elk met zijn eigen verantwoordelijkheid:
  • Niveau 1 (BMU): slave units bevinden zich het dichtst bij de cellen en leggen per cel spanning en temperatuur vast
  • Niveau 2 (RBMS): de rack master consolideert alle supervisie voor één batterijkast
  • Niveau 3 (SBMS): een centrale stapelcontroller coördineert tot wel 15 rack masters tegelijk
Een compact project met één kast draaien? Sla de SBMS volledig over – een tweeledige BMU + RBMS-regeling volstaat.
Wat zit er in het pakket
  • Isolerende kappen voor HV-terminals: twee zwarte kappen (2-draads) of vier zwarte kappen (3-draads middentap variant), samen met twee oranje kappen
  • Eén 2m afgeschermde 6-aderige communicatiekabel voor RBMS ↔ PCS/SBMS aansluiting
  • Eén bedradbare AC-ingangsconnector (250V / 10A nominale waarde)
  • Eén 4-pins klemmenblok op 5,08 mm steek voor droge contactbedrading
  • Eén 120Ω bus terminator, vooraf toegewezen voor de laatste unit in de cascadeketen
  • Eén 4-pins klemmenblokset voor externe displayaansluiting
BMS System Package Contents
Veelgestelde Vragen
Fabriceert u in eigen huis of verkoopt u door?
We bouwen alles zelf – onze productiefaciliteit bevindt zich in de Changsha Economic & Technological Development Zone, en we verwelkomen openlijk fabrieksaudits en rondleidingen.
Is een proefeenheid mogelijk voordat u zich committeert aan volume?
Ja. Testmonsters kunnen worden geleverd zodat uw laboratorium de prestaties kan valideren en de projectgeschiktheid kan bevestigen voorafgaand aan een bulkbestelling.
Welke celchemieën worden ondersteund?
Drie gangbare opslagchemieën: LFP, NMC en LTO.
Hoe lang duurt de productie?
Vijftien tot twintig werkdagen voor standaardconfiguraties; op maat gemaakte varianten worden individueel geciteerd.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
Telegrafische overschrijving vooraf is onze standaard. Voor omvangrijke bestellingen staan we open voor discussie over alternatieven zoals accreditieven.
Garantiedekking?
Drie jaar op de complete set, inclusief gratis hardwarereparatie of -vervanging waarbij schade niet door de gebruiker is veroorzaakt.
Kunnen functies worden aangepast aan een project?
Ja – binnen MOQ-limieten kunnen we protocollen, beveiligingsinstellingen en uitbreidingsinterfaces aanpassen.
Hoe wordt de kwaliteit gecontroleerd op de productielijn?
Meerdere inspectiepoorten: screening van inkomend materiaal, controles van PCB-assemblage, volledige belasting burn-in en HV-weerstandstests.
Welke handelstermen zijn van toepassing?
Bestellingen onder USD 5.000 worden EXW verzonden; grotere bestellingen gaan doorgaans FOB. Samplepakketten worden verzonden via DHL, UPS of FedEx.
Is de installatie moeilijk?
Helemaal niet. Dit vierde generatie geïntegreerde systeem wordt geleverd met een complete kabelboomset en duidelijk afgedrukte bedradingslabels – elke gekwalificeerde elektricien kan het rechtstreeks uit de handleiding monteren.
Welke waarde krijgt de eindgebruiker?
Gesloten-lus laad-/ontlaadlogica gecombineerd met actieve balancing houdt de batterij op lange termijn gezond: minder storingen, hogere round-trip efficiëntie en een langere levensduur.
Veiligheidsessentials voor Installatie & Onderhoud
  • Gevaarlijke DC-spanningen bevinden zich in deze behuizing. Het openen van het chassis is strikt voorbehouden aan gekwalificeerd, geautoriseerd personeel.
  • Als de tweede fase HV-beveiliging wordt geactiveerd, wacht dan minimaal één minuut voordat de onderbreker opnieuw wordt gesloten.
  • Schakel altijd eerst de PCS-zijde DC-schakelaar in vóór de RBMS master – deze volgorde voorkomt inschakelstromen.
  • Alleen geïsoleerd handgereedschap, zonder uitzondering.
  • Laat fabrieksgekalibreerde kernparameters onaangeroerd.
  • Als er brand uitbreekt, gebruik dan droge poederblussers of brandzand – niets anders.
  • Plan je langdurige stilstand? Open eerst de hoofdschakelaar.
  • Nooit water op het apparaat spuiten.
Omgevingsspecificaties
  • Omgevingsvenster: -20°C tot +45°C; derating is van toepassing boven 45°C
  • Relatieve vochtigheid: 5-75% RH, condensvrij
  • Gecertificeerd volgens GB/T 16935.1, GB/T 17626.2 en GB/T 17626.5
  • CE-gemarkeerd volgens IEC62477-1 en EN61000-6-2/4; volledig RoHS-conform
Toepassingsgebieden
  • Utility-scale grondgebonden PV-installaties met opslag
  • Eiland- en off-grid stroomtoepassingen
  • Commerciële & industriële piekverminderingsinstallaties
  • Thuisbatterijkasten
  • Microgrid stabilisatie (frequentie- & spanningsondersteuning)
  • Industriële UPS-back-upinstallaties
  • 220V DC station hulpvoeding voor onderstations
BMS System Industrial Applications