Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: GCE
Certificering: CE/RoHS/MSDS
Modelnummer: RBMS-S20-400A-144
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2sets
Prijs: 1479
Verpakking Details: Papieren doos
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T,L/C,D/P
Levering vermogen: 100000 sets
|
formaat papieren doos:
|
86*59*31 cm
|
Ontwerp:
|
Master en Slave gescheiden
|
Netaansluiting:
|
Off-grid, Hybrid-grid, op het netwerk
|
Sollicitatie:
|
Opslagsystemen voor zonne-energie, UPS-voeding, industriële/commerciële/residentiële energieopslag
|
OEM/ODM:
|
Aanvaardbaar
|
Spanning:
|
144V
|
Communicatieprotocol:
|
Modbus-TCP
|
Garantie:
|
3 jaar voor RBMS, 1 jaar voor BMU/PCB
|
Productnaam:
|
Hoogspannings-BMS-accubeheersysteem
|
Mededeling:
|
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
|
Productgrootte:
|
485*220*550 mm
|
Balancing -type:
|
Passief of Actief Optioneel
|
Bruto gewicht:
|
31.6kg
|
Batterijtype:
|
Lithiumbatterij/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
|
Functie:
|
Celbalansbeheer, veiligheidsbescherming
|
Koeling:
|
Luchtkoeling
|
Huidig:
|
400A
|
|
formaat papieren doos:
|
86*59*31 cm
|
|
Ontwerp:
|
Master en Slave gescheiden
|
|
Netaansluiting:
|
Off-grid, Hybrid-grid, op het netwerk
|
|
Sollicitatie:
|
Opslagsystemen voor zonne-energie, UPS-voeding, industriële/commerciële/residentiële energieopslag
|
|
OEM/ODM:
|
Aanvaardbaar
|
|
Spanning:
|
144V
|
|
Communicatieprotocol:
|
Modbus-TCP
|
|
Garantie:
|
3 jaar voor RBMS, 1 jaar voor BMU/PCB
|
|
Productnaam:
|
Hoogspannings-BMS-accubeheersysteem
|
|
Mededeling:
|
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
|
|
Productgrootte:
|
485*220*550 mm
|
|
Balancing -type:
|
Passief of Actief Optioneel
|
|
Bruto gewicht:
|
31.6kg
|
|
Batterijtype:
|
Lithiumbatterij/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
|
|
Functie:
|
Celbalansbeheer, veiligheidsbescherming
|
|
Koeling:
|
Luchtkoeling
|
|
Huidig:
|
400A
|
GCE 5U HV BMS 45S 400A 144V China BMS Hoogspannings BMS fabrikant Custom hoogspanningscluster BMS oplossing
![]()
1.ESS:Energieopslagsystemen en batterijopslag
2.Zonne-opslag:Solar PV en opslag van hernieuwbare energie
3.C&I opslag:Commerciële en industriële energieopslag
4UPS:Hoogspannings UPS- en back-up-energiesystemen
5- Wat is er?BESS op rek en in containers
1.Bewaking:Celspanning, stroom, temperatuur
2.Berekening:SOC-schatting, SOH-schatting en SOP-berekening
3.Bescherming: Ik ben klaar.-overlading, overontlading, overstroom, over-Temperatuur en kortsluitingsbescherming.
4.Foutmanagement:Foutdetectie, Foutrecord en Foutalarm
5.Communicatie:CAN, RS485 en Ethernet
6.Saldo:Actief en passief evenwicht
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Instructies |
Detail |
| Nominale stroom | 400A, 500A (optioneel) |
| Maximale spanning | 150V, 350V, 750V, 900V (gebruik volgens nominale spanningsmatch) |
| Energieverbruik | ≤ 15 W |
| Huidige steekproefnauwkeurigheid | ± 1% FS ((50A); ± 1% FS ((500A) |
| Voltage-monsteringsnauwkeurigheid | 0.5% FS ((1000V) |
| SOC-schatting foutwaarde | ≤ 5% |
| Isolatie Voltage weerstaan | 2800VDC < 1mA 1min |
| Ingangsbescherming | IP20 |
| Grootte (WHD) | 485*220*500 mm |
| Nettogewicht | ~ 32 kg |
| Communicatiehaven met BMU | KAN |
| Communicatiepoort met UPS | RS485/CAN |
| Communicatiepoort met SBMS | RS485/CAN |
| Communicatie met monitoringssoftware | Ethernet |
| Beheer van batterijoplaad en -ontlading | Beschikbaar |
| Temperatuurbeheer van de batterij | Beschikbaar |
| Omgekeerde polariteitsbescherming | Beschikbaar |
| Opwaardering van het IAP | Beschikbaar |
| Systeembeschermingsparameterinstelling | Beschikbaar |
| Kortsluitingsbescherming | Beschikbaar (750V 45KA 20 ms) |
| Voorafladingsfunctie | Beschikbaar |
| Parallellcirculatiecontrole | Beschikbaar |
| Gebeurtenisrecord | Beschikbaar 5000 |
| Gelijkstroomstart | Beschikbaar (batterij aangedreven, commercieel vermogen als aan / uit signaal) |
•Hunan GCE Technology Co Ltd GCE is een toonaangevend hightechbedrijf dat in 2012 is opgericht en gespecialiseerd is in onderzoek, ontwikkeling,en productie van hoogspannings lithiumbatterijbeheersystemen BMS met hoofdkantoor in ChangshaHet bedrijf heeft een wereldwijde reputatie opgebouwd als toonaangevende leverancier van intelligente batterijmanagementoplossingen voor energieopslag en back-up-energiesystemen.
•Onze kernactiviteiten richten zich op hoogwaardige BMS-oplossingen die zijn afgestemd op hoogspanningstoepassingen van 96V tot 1500V.met inbegrip van geïntegreerde BMS-systemen van 30S tot en met 75S en master-slave-systemen van drie niveaus van 60S tot en met 270SDeze producten worden veel gebruikt in utility-scale energieopslagsystemen BESS Industrial and Commercial ESS, Data Center UPS Lithium Battery Upgrades en Microgrids.
•GCE core strengths lie in over a decade of dedicated R and D experience in high voltage technology Our intelligent management systems utilize international leading algorithms for SOC precision of less than 3 percent and advanced safety protection strategies that effectively prevent thermal runaway and extend battery life We have successfully deployed over 10000 sets of BMS annually across more than 80 countries providing a proven track record of stability and reliability
•Our production facility is equipped with advanced manufacturing lines and a professional technical team ensuring a supply capacity of 1000 sets per month Quality is the foundation of our operations GCE has obtained CE RoHS and MSDS certifications and follows rigorous ISO quality management standards Every unit undergoes strict technical validation including high voltage insulation testing and communication protocol matching for global inverter brands like Deye Huawei and Sungrow We stand by our products with a comprehensive 3 year warranty for Master BMS units and 1 year for PCBs providing our global partners with technical certainty and peace of mind
![]()
![]()
Hunan GCETechnology Co., Ltd,is een hightechbedrijf dat gespecialiseerd is in O&O en productie van door CE gecertificeerde hoogspannings-BMS-oplossingen.We bieden BMS met spanningsbereiken van 12V tot 1500V en stroom tot 500A.We innoveren voortdurend om efficiënte lithiumbatterijopslagplaatsen te leveren aan onze klanten.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Met meer dan een decennium ervaring in hoogspannings-BMS biedt GCE betrouwbare en professionele oplossingen voor batterijbeheer voor ESS-, BESS-, UPS- en zonne-energiesystemen.We combineren sterke R & D-mogelijkheden, strikte kwaliteitscontrole, flexibele OEM/ODM-diensten en ervaren technische ondersteuning om een stabiele prestatie en een soepele systeemintegratie te garanderen.Van productselectie tot communicatie-matching en ondersteuning na verkoop, werken we nauw samen met onze klanten om oplossingen te leveren die ze kunnen vertrouwen.
Wereldwijd toonaangevende fabrikant van hoogspanningsbms
![]()
V: Welke spannings- en stroombereiken ondersteunt GCE BMS voor energieopslagsystemen?
A: GCE BMS heeft een gelijkstroomspanning van 192-1500 V en een stroom van 0-500 A en is compatibel met energieopslagsystemen van 10 KWh-1000 MWh en UPS-lithiumbatterijen.
V: Biedt GCE aanpassingen voor BMS en wat zijn de vereisten voor gratis logo-integratie?
A: Ja, we ondersteunen kleine partij aanpassing (vanaf 5 eenheden). Voor een enkele RBMS-bestelling van 20+ eenheden wordt gratis logo-integratie in het display verstrekt zonder extra kosten.
V: Welke communicatie-interfaces en -protocollen ondersteunt GCE BMS?
A: GCE BMS is uitgerust met RS485, CAN en Ethernet-interfaces, compatibel met flexibele protocollen.Het verbindt zich naadloos met PCS- en energiebeheersystemen van derden voor een soepele gegevensoverdracht.
V: Hoe presteert GCE BMS in extreme temperatuuromgevingen?
A: Onze BMS is van industriële kwaliteit en kan zich aanpassen aan -20 tot 60°C.het zorgt voor een stabiele werking in gebieden met hoge of lage temperaturen zoals Zuidoost-Azië en Afrika.
V: Hoe plaats ik een bestelling?
A: Neem contact met ons op via e-mail of telefoon.