Hunan GCE Technology Co.,Ltd
jeffreyth@hngce.com 86-731-86187065
Producten
Producten
Huis > Producten > hoogspanning bms > GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

Productdetails

Plaats van herkomst: China

Merknaam: GCE

Certificering: CE/RoHS/MSDS

Modelnummer: RBMS-S20-250A-144

Betaling & het Verschepen Termijnen

Min. bestelaantal: 2sets

Prijs: 790

Verpakking Details: Papieren doos

Levertijd: 15 dagen

Betalingscondities: T/T,L/C,D/P

Levering vermogen: 100000 sets

Markeren:

GCE 4U HV BMS 45S

,

hoogspannings BMS 250A

,

144V BMS met CE UL-certificering

Sollicitatie:
Opslagsystemen voor zonne-energie, UPS-voeding, industriële/commerciële/residentiële energieopslag
Spanning:
144V
Communicatieprotocol:
Modbus-TCP
formaat papieren doos:
70 x 59 x 27 cm
Koeling:
Luchtkoeling
Productgrootte:
482*180*500 mm
Netaansluiting:
Off-grid, Hybrid-grid, op het netwerk
Bruto gewicht:
24,5 kg
Functie:
Celbalansbeheer, veiligheidsbescherming
OEM/ODM:
Aanvaardbaar
Batterijtype:
Lithiumbatterij/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
Ontwerp:
Master en Slave gescheiden
Balancing -type:
Passief of Actief Optioneel
Productnaam:
Hoogspannings-BMS-accubeheersysteem
Huidig:
250A
Garantie:
3 jaar voor RBMS, 1 jaar voor BMU/PCB
Mededeling:
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
Sollicitatie:
Opslagsystemen voor zonne-energie, UPS-voeding, industriële/commerciële/residentiële energieopslag
Spanning:
144V
Communicatieprotocol:
Modbus-TCP
formaat papieren doos:
70 x 59 x 27 cm
Koeling:
Luchtkoeling
Productgrootte:
482*180*500 mm
Netaansluiting:
Off-grid, Hybrid-grid, op het netwerk
Bruto gewicht:
24,5 kg
Functie:
Celbalansbeheer, veiligheidsbescherming
OEM/ODM:
Aanvaardbaar
Batterijtype:
Lithiumbatterij/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
Ontwerp:
Master en Slave gescheiden
Balancing -type:
Passief of Actief Optioneel
Productnaam:
Hoogspannings-BMS-accubeheersysteem
Huidig:
250A
Garantie:
3 jaar voor RBMS, 1 jaar voor BMU/PCB
Mededeling:
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor grootschalige energieopslag

Highlights in één oogopslag

  • Brede spanningsaanpassing: Ondersteunt een DC-spanningsbereik van 192-1000V en een stroom van 0-250A, perfect passend bij grootschalige energieopslagsystemen (10KWh-1000MWh) en UPS lithiumbatterijtoepassingen.
  • Betrouwbare bescherming & Lange levensduur: Uitgerust met uitgebreide zelftestfuncties en meerlaagse beschermingsstrategieën, die de veiligheid van de batterij effectief waarborgen en de levensduur van de batterijcyclus verlengen.
  • Modulair & Schaalbaar ontwerp: Gebruikt een gedistribueerde architectuur voor eenvoudige montage, debugging en onderhoud; ondersteunt tot 432 batterijcellen in serie en schaalt om projecten van verschillende groottes te accommoderen.
  • Rijke communicatiecompatibiliteit: Beschikt over meerdere interfaces (RS485, CAN, Ethernet) en flexibele protocollen, naadloos verbonden met externe PCS en energiebeheersystemen.

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

Toepassingen:

1.ESS: Energieopslagsystemen en batterijopslag

2.Solar Storage: Zonne-PV en opslag van hernieuwbare energie

3.C&I Storage: Commerciële en industriële energieopslag

4.UPS: Hoogspannings UPS en back-up stroomsystemen

5.BESS: Rack-gemonteerde en gecontaineriseerde BESS

Functie:

1. Monitoring: Celspanning, Stroom, Temperatuur 

2. Berekening: SOC-schatting, SOH-schatting en SOP-berekening

3. Bescherming: over-laden, diepontladen, overstroom, over-temperatuur en kortsluitingsbeveiliging.

4. Foutbeheer: Foutdetectie, Foutregistratie en Foutalarm

5. Communicatie: CAN, RS485 en Ethernet


Productdetails

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaalGCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaalGCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaalGCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal


Specificatie:

    

Instructies

Details

Nominale stroom 125A, 160A, 250A (Optioneel)
Max. Spanning 150V, 350V, 750V, 1000V (Gebruik volgens nominale spanningsmatch)
Stroomverbruik ≤ 15W
Nauwkeurigheid stroommeting ±1%FS(50A); ±1%FS(300A)
Isolatieweerstandsspanning 2800VDC <1mA 1min IP20
Beschermingsgraad IP20
Afmetingen (B×H×D) 482 × 180 × 500 (mm)
Nettogewicht ~22Kg
Communicatiepoort met BMU CAN
Communicatiepoort met UPS RS485/CAN
Communicatie met bewakingssoftware Ethernet
Bedrijfstemperatuur -20°C~60°C
Bedrijfsomgevingsvochtigheid 5%~75% RV
Veiligheidscertificering CE: IEC62477-1 EN61000-6-2/4
Instelling systeembeveiligingsparameters Beschikbaar
Kortsluitingsbeveiliging Beschikbaar(500V 6KA 20ms)
Voorlaadfunctie Beschikbaar
Parallelle circulatiecontrole Beschikbaar
Gebeurtenislogboek Beschikbaar(5000)
Droge contacten Maximaal 2 droge contactuitgangen
DC-voeding Start Beschikbaar (batterijgevoed, commerciële voeding als aan/uit-signaal)

Bedrijfsprofiel

•Hunan GCE Technology Co Ltd GCE is een vooraanstaand hightechbedrijf opgericht in 2012, gespecialiseerd in de research, ontwikkeling en productie van Hoogspannings Lithium Batterij Management Systemen BMS Hoofdkantoor in Changsha, China. Het bedrijf heeft een wereldwijde reputatie opgebouwd als toonaangevende leverancier van intelligente batterijbeheeroplossingen voor energieopslag en back-up stroomsystemen

•Onze kernactiviteiten richten zich op hoogwaardige BMS-oplossingen op maat voor hoogspanningsapplicaties variërend van 96V tot 1500V. We bieden een uitgebreide productlijn, waaronder 30S tot 75S geïntegreerde BMS en 60S tot 270S master-slave drielaagse architectuursystemen. Deze producten worden veelvuldig gebruikt in grootschalige energieopslagsystemen BESS, Industriële en Commerciële ESS, Data Center UPS Lithium Batterij Upgrades en Microgrids.

•GCE's kernsterktes liggen in meer dan tien jaar toegewijde R&D-ervaring in hoogspanningstechnologie. Onze intelligente beheersystemen maken gebruik van internationaal toonaangevende algoritmen voor SOC-precisie van minder dan 3 procent en geavanceerde veiligheidsbeschermingsstrategieën die thermische runaway effectief voorkomen en de levensduur van de batterij verlengen. We hebben jaarlijks meer dan 10.000 BMS-sets succesvol geïmplementeerd in meer dan 80 landen, wat een bewezen staat van dienst op het gebied van stabiliteit en betrouwbaarheid biedt.

•Onze productiefaciliteit is uitgerust met geavanceerde productielijnen en een professioneel technisch team, wat zorgt voor een leveringscapaciteit van 1000 sets per maand. Kwaliteit is de basis van onze activiteiten. GCE heeft CE-, RoHS- en MSDS-certificeringen verkregen en volgt strikte ISO-kwaliteitsmanagementsystemen. Elke eenheid ondergaat strenge technische validatie, inclusief hoogspanningsisolatietests en communicatieprotocolmatching voor wereldwijde invertermerken zoals Deye, Huawei en Sungrow. We staan achter onze producten met een uitgebreide garantie van 3 jaar voor Master BMS-eenheden en 1 jaar voor printplaten, wat onze wereldwijde partners technische zekerheid en gemoedsrust biedt.

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

Fabrieksprofiel

Hunan GCETechnology Co, Ltd, is een hightechbedrijf gespecialiseerd in de R&D en productie van hoogspannings-BMS-oplossingen, gecertificeerd door CE. Met meer dan 10 jaar ervaring bieden we BMS met spanningsbereiken van 12V tot 1500V en stromen tot 500A, veelvuldig gebruikt in UPS en stationaire ESS. We innoveren voortdurend om efficiënte lithiumbatterijopslagoplossingen voor onze klanten te bieden.

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaalGCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

Verpakking & Verzending

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

Deelname aan beurzen

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

Concurrentievoordelen

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

Waarom kiezen voor ons

Met meer dan tien jaar ervaring in hoogspannings-BMS biedt GCE betrouwbare en professionele batterijbeheeroplossingen voor ESS, BESS, UPS en zonne-energieopslagsystemen. We combineren sterke R&D-capaciteiten, strikte kwaliteitscontrole, flexibele OEM/ODM-services en ervaren technische ondersteuning om stabiele prestaties en soepele systeemintegratie te garanderen. Van productselectie tot communicatiematching en after-sales ondersteuning, we werken nauw samen met onze klanten om oplossingen te leveren waarop ze kunnen vertrouwen.

Wereldwijd toonaangevende fabrikant van hoogspannings-BMS

  • Hoogspanning & Hoge stroomcapaciteit – Ondersteunt tot 750V en 125A nominale stroom, compatibel met 200 cellen in serie, ideaal voor grootschalige stationaire opslag.
  • Flexibele architectuur – Werkt in standalone (BMU+RBMS) of parallel cluster-modus (BMU+RBMS+SBMS), waardoor eenvoudige systeemuitbreiding mogelijk is.
  • Superieure veiligheid & bescherming – Biedt 20kA kortsluitingsbeveiliging (20ms reactietijd), voorlaadfunctie en dubbele droge contactuitgangen voor noodregeling.
  • Universele communicatie – Uitgerust met RS485, CAN, Ethernet en droge contacten; ondersteunt standaardprotocollen en aangepaste firmware-aanpassing voor de meeste PCS/Inverter/UPS-merken.
  • Volledige gegevens traceerbaarheid – Ingebouwd geheugen voor 5.000 gebeurtenissen + optionele SD-kaart logging, plus HMI-display (4.3″/7″) voor realtime monitoring en diagnostiek.
  • Robuust & Rack-monteerbaar – 3U 19-inch standaardontwerp, front-in/front-out bedrading, IP20, werkt van -20°C tot 55°C, met CE-veiligheidscertificering.

GCE 4U HV BMS 45S 250A 144V BMS Hoogspannings BMS met CE UL-certificering voor energieopslag op netwerkschaal

Veelgestelde vragen

V: Welke spannings- en stroombereiken ondersteunt GCE BMS voor energieopslagsystemen?

A: GCE BMS dekt 192-1500V DC-spanning en 0-500A stroom, compatibel met 10KWh-1000MWh energieopslagsystemen en UPS lithiumbatterijtoepassingen, voldoend aan diverse projectgroottes.

V: Biedt GCE maatwerk voor BMS, en wat zijn de vereisten voor gratis logo-integratie?

A: Ja, we ondersteunen maatwerk voor kleine batches (vanaf 5 eenheden). Voor enkele RBMS-bestellingen van 20+ eenheden wordt gratis logo-integratie in het display kosteloos aangeboden.

V: Welke communicatie-interfaces en protocollen ondersteunt GCE BMS?

A: GCE BMS is uitgerust met RS485-, CAN- en Ethernet-interfaces, compatibel met flexibele protocollen. Het maakt naadloze verbinding met externe PCS en energiebeheersystemen voor soepele gegevensoverdracht.

V: Hoe presteert GCE BMS in extreme temperatuuromgevingen?

A: Ons BMS heeft een industrieel ontwerp, aangepast aan zware omstandigheden van -20~60°C. Met geavanceerde algoritmen voor thermisch beheer zorgt het voor stabiele werking in regio's met hoge of lage temperaturen zoals Zuidoost-Azië en Afrika.

V: Hoe plaats ik een bestelling?

A: Neem contact met ons op via e-mail of telefoon.