Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: GCE
Certificering: CE/RoHS/MSDS
Modelnummer: RBMS-S23-125A-480
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2sets
Prijs: 764
Verpakking Details: Papieren doos
Levertijd: 15 dagen
Betalingscondities: T/T,L/C,D/P
Levering vermogen: 100000 sets
|
Sollicitatie:
|
Opslagsystemen voor zonne-energie, UPS-voeding, industriële/commerciële/residentiële energieopslag
|
Spanning:
|
480V
|
Communicatieprotocol:
|
Modbus-TCP
|
formaat papieren doos:
|
71,5*59*23cm
|
Koeling:
|
Luchtkoeling
|
Productgrootte:
|
482*132*500mm
|
Netaansluiting:
|
Off-grid, Hybrid-grid, op het netwerk
|
Bruto gewicht:
|
19KG
|
Functie:
|
Celbalansbeheer, veiligheidsbescherming
|
Productnaam:
|
Hoogspannings-BMS-accubeheersysteem
|
OEM/ODM:
|
Aanvaardbaar
|
Batterijtype:
|
Lithiumbatterij/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
|
Ontwerp:
|
Master en Slave gescheiden
|
Balancing -type:
|
Passief of Actief Optioneel
|
Huidig:
|
125A
|
Garantie:
|
3 jaar voor RBMS, 1 jaar voor BMU/PCB
|
Mededeling:
|
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
|
|
Sollicitatie:
|
Opslagsystemen voor zonne-energie, UPS-voeding, industriële/commerciële/residentiële energieopslag
|
|
Spanning:
|
480V
|
|
Communicatieprotocol:
|
Modbus-TCP
|
|
formaat papieren doos:
|
71,5*59*23cm
|
|
Koeling:
|
Luchtkoeling
|
|
Productgrootte:
|
482*132*500mm
|
|
Netaansluiting:
|
Off-grid, Hybrid-grid, op het netwerk
|
|
Bruto gewicht:
|
19KG
|
|
Functie:
|
Celbalansbeheer, veiligheidsbescherming
|
|
Productnaam:
|
Hoogspannings-BMS-accubeheersysteem
|
|
OEM/ODM:
|
Aanvaardbaar
|
|
Batterijtype:
|
Lithiumbatterij/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
|
|
Ontwerp:
|
Master en Slave gescheiden
|
|
Balancing -type:
|
Passief of Actief Optioneel
|
|
Huidig:
|
125A
|
|
Garantie:
|
3 jaar voor RBMS, 1 jaar voor BMU/PCB
|
|
Mededeling:
|
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
|
GCE 160S 125A 512V BMS Hoogspannings-BMS-fabrikant voor energieopslag voor UPS Lithium Packs Overspanningsbeveiliging
![]()
1.ESS: Energieopslagsystemen en batterijopslag
2.Solar Storage: Zonne-PV en hernieuwbare energieopslag
3.C&I Storage: Commerciële en industriële energieopslag
4.UPS: Hoogspannings-UPS en back-up stroomsystemen
5.BESS: Rack-gemonteerde en gecontaineriseerde BESS
1. Monitoring: Celspanning, Stroom, Temperatuur
2. Berekening: SOC-schatting, SOH-schatting en SOP-berekening
3. Bescherming: over-laden, over-ontladen, overstroom, over-temperatuur en kortsluiting bescherming.
4. Foutbeheer: Foutdetectie, Foutregistratie en Foutalarm
5. Communicatie: CAN, RS485 en Ethernet
6. Balans: Actieve Balans en Passieve Balans
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Instructies |
Details |
| Nominale stroom | 100A (Max 125A) |
| Max. Spanning | 150V, 350V, 750V (Optioneel) |
| Stroomverbruik | ≤ 15W |
| Nauwkeurigheid stroommeting | ±1%FS(50A); ±1%FS(150A) |
| Nauwkeurigheid spanningsmeting | 0.5%FS(1000V) |
| SOC-schattingsfoutwaarde | ≤ 5% |
| Isolatieweerstandsspanning | 2800VDC <1mA 1min IP20 |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Afmetingen (B×H×D) | 482 × 132 × 500 (mm) |
| Nettogewicht | ~ 10Kg |
| Communicatiepoort met BMU | CAN |
| Communicatiepoort met UPS | RS485/CAN |
| Communicatiepoort met SBMS | RS485/CAN |
| Communicatie met Monitoring Software | Ethernet |
| Batterij Laad- en Ontlaadbeheer | Beschikbaar |
| Batterij Temperatuurbeheer | Beschikbaar |
| IAP Upgrade | Beschikbaar |
| Systeembeveiligingsparameterinstelling | Beschikbaar |
| Kortsluitingsbeveiliging | Beschikbaar (750V 20KA 20ms) |
| Voorlaadfunctie | Beschikbaar |
| Parallelle circulatiecontrole | Beschikbaar |
| Gebeurtenisregistratie | Beschikbaar (5000) |
| Droge contacten | Maximaal 2 droge contactuitgangen |
| DC-voeding Start | Beschikbaar (batterijgevoed, commerciële voeding als aan/uit-signaal) |
•Hunan GCE Technology Co Ltd GCE is een vooraanstaand hightechbedrijf opgericht in 2012, gespecialiseerd in onderzoek, ontwikkeling en productie van Hoogspannings Lithium Batterij Management Systemen BMS Hoofdkantoor in Changsha, China. Het bedrijf heeft een wereldwijde reputatie opgebouwd als toonaangevende leverancier van intelligente batterijbeheeroplossingen voor energieopslag en back-up stroomsystemen
•Onze kernactiviteiten richten zich op hoogwaardige BMS-oplossingen op maat voor hoogspanningsapplicaties variërend van 96V tot 1500V. We bieden een uitgebreide productlijn, waaronder 30S tot 75S geïntegreerde BMS en 60S tot 270S master-slave drielaagse architectuursystemen. Deze producten worden veelvuldig gebruikt in Utility Scale Energy Storage Systems BESS Industriële en Commerciële ESS, Data Center UPS Lithium Batterij Upgrades en Microgrids.
•GCE's kernsterktes liggen in meer dan tien jaar toegewijde R&D-ervaring in hoogspanningstechnologie. Onze intelligente beheersystemen maken gebruik van internationaal toonaangevende algoritmen voor SOC-precisie van minder dan 3 procent en geavanceerde veiligheidsbeschermingsstrategieën die thermische runaway effectief voorkomen en de levensduur van de batterij verlengen. We hebben met succes meer dan 10.000 BMS-sets per jaar geïmplementeerd in meer dan 80 landen, wat een bewezen staat van dienst op het gebied van stabiliteit en betrouwbaarheid biedt.
•Onze productiefaciliteit is uitgerust met geavanceerde productielijnen en een professioneel technisch team, wat zorgt voor een leveringscapaciteit van 1000 sets per maand. Kwaliteit is de basis van onze activiteiten. GCE heeft CE-, RoHS- en MSDS-certificeringen verkregen en volgt strenge ISO-kwaliteitsmanagementsystemen. Elke eenheid ondergaat strikte technische validatie, inclusief hoogspanningsisolatietests en communicatieprotocolmatching voor wereldwijde omvormermerken zoals Deye, Huawei en Sungrow. We staan achter onze producten met een uitgebreide garantie van 3 jaar voor Master BMS-eenheden en 1 jaar voor printplaten, wat onze wereldwijde partners technische zekerheid en gemoedsrust biedt.
![]()
![]()
Hunan GCETechnology Co, Ltd, is een hightechbedrijf gespecialiseerd in R&D en productie van hoogspannings-BMS-oplossingen, gecertificeerd door CE. Met meer dan 10 jaar ervaring bieden we BMS met spanningsbereiken van 12V tot 1500V en stromen tot 500A, veelvuldig gebruikt in UPS en stationaire ESS. We innoveren voortdurend om efficiënte lithiumbatterijopslagoplossingen voor onze klanten te bieden.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Met meer dan tien jaar ervaring in hoogspannings-BMS biedt GCE betrouwbare en professionele batterijbeheeroplossingen voor ESS, BESS, UPS en zonne-energieopslagsystemen. We combineren sterke R&D-capaciteiten, strikte kwaliteitscontrole, flexibele OEM/ODM-services en ervaren technische ondersteuning om stabiele prestaties en soepele systeemintegratie te garanderen. Van productselectie tot communicatiematching en after-sales ondersteuning, we werken nauw samen met onze klanten om oplossingen te leveren waarop ze kunnen vertrouwen.
Wereldwijd toonaangevende fabrikant van hoogspannings-BMS
![]()
V: Welke spannings- en stroombereiken ondersteunt GCE BMS voor energieopslagsystemen?
A: GCE BMS dekt 192-1500V DC-spanning en 0-500A stroom, compatibel met 10KWh-1000MWh energieopslagsystemen en UPS lithiumbatterijtoepassingen, voldoend aan diverse projectgroottebehoeften.
V: Biedt GCE maatwerk voor BMS, en wat zijn de vereisten voor gratis logo-integratie?
A: Ja, we ondersteunen maatwerk voor kleine batches (vanaf 5 eenheden). Voor enkele RBMS-bestellingen van 20+ eenheden wordt gratis logo-integratie in het display geboden zonder extra kosten.
V: Welke communicatie-interfaces en protocollen ondersteunt GCE BMS?
A: GCE BMS is uitgerust met RS485-, CAN- en Ethernet-interfaces, compatibel met flexibele protocollen. Het maakt naadloze verbinding met externe PCS en energiebeheersystemen voor soepele gegevensoverdracht.
V: Hoe presteert GCE BMS in extreme temperatuuromgevingen?
A: Ons BMS beschikt over een industrieel ontwerp, aanpasbaar aan zware omstandigheden van -20~60℃. Met geavanceerde thermische beheer-algoritmen zorgt het voor stabiele werking in regio's met hoge temperaturen of lage temperaturen, zoals Zuidoost-Azië en Afrika.
V: Hoe plaats ik een bestelling?
A: Neem contact met ons op via e-mail of telefoon.