Hunan GCE Technology Co.,Ltd
jeffreyth@hngce.com 86-731-86187065
Producten
Producten
Huis > Producten > hoogspanning bms > GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

Productdetails

Plaats van herkomst: China

Merknaam: GCE

Certificering: CE/RoHS/MSDS

Modelnummer: RBMS-S20-250A-192

Betaling & het Verschepen Termijnen

Min. bestelaantal: 2sets

Prijs: 790

Verpakking Details: Papieren doos

Levertijd: 15 dagen

Betalingscondities: T/T,L/C,D/P

Levering vermogen: 100000 sets

Markeren:

hoogspanning BMS 60S 250A

,

HV BMS master slave architectuur

,

192V BMS voor ESS

formaat papieren doos:
70 x 59 x 27 cm
Koeling:
Luchtkoeling
Productgrootte:
482*180*500 mm
Netaansluiting:
Off-grid, Hybrid-grid, op het netwerk
Bruto gewicht:
24,5 kg
Functie:
Celbalansbeheer, veiligheidsbescherming
Productnaam:
Hoogspannings-BMS-accubeheersysteem
OEM/ODM:
Aanvaardbaar
Batterijtype:
Lithiumbatterij/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
Ontwerp:
Master en Slave gescheiden
Balancing -type:
Passief of Actief Optioneel
Huidig:
160A
Garantie:
3 jaar voor RBMS, 1 jaar voor BMU/PCB
Mededeling:
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
Sollicitatie:
Opslagsystemen voor zonne-energie, UPS-voeding, industriële/commerciële/residentiële energieopslag
Spanning:
192V
Communicatieprotocol:
Modbus-TCP
formaat papieren doos:
70 x 59 x 27 cm
Koeling:
Luchtkoeling
Productgrootte:
482*180*500 mm
Netaansluiting:
Off-grid, Hybrid-grid, op het netwerk
Bruto gewicht:
24,5 kg
Functie:
Celbalansbeheer, veiligheidsbescherming
Productnaam:
Hoogspannings-BMS-accubeheersysteem
OEM/ODM:
Aanvaardbaar
Batterijtype:
Lithiumbatterij/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
Ontwerp:
Master en Slave gescheiden
Balancing -type:
Passief of Actief Optioneel
Huidig:
160A
Garantie:
3 jaar voor RBMS, 1 jaar voor BMU/PCB
Mededeling:
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
Sollicitatie:
Opslagsystemen voor zonne-energie, UPS-voeding, industriële/commerciële/residentiële energieopslag
Spanning:
192V
Communicatieprotocol:
Modbus-TCP
GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspannings BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspannings ESS

Hoogtepunten in één oogopslag

  • Brede Spanningsaanpassing: Ondersteunt 192-1000V DC spanningsbereik en 0-250A stroom, perfect passend bij grootschalige energieopslagsystemen (10KWh-1000MWh) en UPS lithiumbatterijtoepassingen.
  • Betrouwbare Bescherming & Lange Levensduur: Uitgerust met uitgebreide zelftestfuncties en meerlaagse beschermingsstrategieën, die de batterijveiligheid effectief waarborgen en de levensduur van de batterij verlengen.
  • Modulair & Schaalbaar Ontwerp: Gebruikt een gedistribueerde architectuur voor eenvoudige montage, debugging en onderhoud; ondersteunt tot 432 batterijcellen in serie en schaalt om projecten van verschillende groottes te accommoderen.
  • Rijke Communicatiecompatibiliteit: Beschikt over meerdere interfaces (RS485, CAN, Ethernet) en flexibele protocollen, naadloos verbonden met externe PCS en energiebeheersystemen.
  • Intuïtief HMI-display: Ingebouwd high-definition display toont realtime operationele gegevens.
  • Stabiele Prestaties: Industrieel stof- en anti-interferentieontwerp, aanpasbaar aan zware werkomgevingen (-20~60℃)

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

Toepassingen:

1.ESS: Energieopslagsystemen en batterijopslag

2.Solar Storage: Zonne-PV en hernieuwbare energieopslag

3.C&I Storage: Commerciële en industriële energieopslag

4.UPS: Hoogspannings UPS en back-up stroomsystemen

5.BESS: Rack-gemonteerde en gecontaineriseerde BESS

Functie:

1. Monitoring: Celspanning, Stroom, Temperatuur 

2. Berekening: SOC-schatting, SOH-schatting en SOP-berekening

3. Bescherming: over-laden, over-ontladen, overstroom, over-temperatuur en kortsluiting bescherming.

4. Foutbeheer: Foutdetectie, Foutregistratie en Foutalarm

5. Communicatie: CAN, RS485 en Ethernet

6. Balans: Actieve Balans en Passieve Balans


Productdetails

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESSGCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESSGCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESSGCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS


Specificatie:

    

Instructies

Details

Nominale Stroom 125A, 160A, 250A (Optioneel)
Max. Spanning 150V, 350V, 750V, 1000V (Gebruik volgens nominale spanningsmatch)
Stroomverbruik ≤ 15W
Nauwkeurigheid Stroommeting ±1%FS(50A); ±1%FS(300A)
Isolatieweerstandsspanning 2800VDC <1mA 1min IP20
Beschermingsgraad IP20
Afmetingen (B×H×D) 482 × 180 × 500 (mm)
Nettogewicht ~22Kg
Communicatiepoort met BMU CAN
Communicatiepoort met UPS RS485/CAN
Communicatiepoort met SBMS RS485/CAN
Communicatie met Monitoring Software Ethernet
Bedrijfstemperatuur -20℃~60℃
Bedrijfsomgevingsvochtigheid 5%~75%RH
Veiligheidscertificering CE: IEC62477-1 EN61000-6-2/4
Systeembeveiligingsparameterinstelling Beschikbaar
Kortsluitingsbeveiliging Beschikbaar(500V 6KA 20ms)
Voorlaadfunctie Beschikbaar
Parallelle circulatiecontrole Beschikbaar
Gebeurtenisregistratie Beschikbaar(5000)
Droge contacten Maximaal 2 droge contactuitgangen
DC-voeding Start Beschikbaar (batterijgevoed, commerciële voeding als aan/uit-signaal)

Bedrijfsprofiel

•Hunan GCE Technology Co Ltd GCE is een prominent hightechbedrijf opgericht in 2012, gespecialiseerd in onderzoek, ontwikkeling en productie van Hoogspannings Lithium Batterij Management Systemen BMS Hoofdkantoor in Changsha, China. Het bedrijf heeft een wereldwijde reputatie opgebouwd als toonaangevende leverancier van intelligente batterijbeheeroplossingen voor energieopslag en back-up stroomsystemen

•Onze kernactiviteiten richten zich op hoogwaardige BMS-oplossingen op maat voor hoogspanningsapplicaties variërend van 96V tot 1500V. We bieden een uitgebreide productlijn, waaronder 30S tot 75S geïntegreerde BMS en 60S tot 270S master-slave drielaagse architectuursystemen. Deze producten worden veelvuldig gebruikt in grootschalige energieopslagsystemen (ESS), BESS, Industriële en Commerciële ESS, Data Center UPS Lithium Batterij Upgrades en Microgrids.

•GCE's kernsterktes liggen in meer dan tien jaar toegewijde R&D-ervaring in hoogspanningstechnologie. Onze intelligente beheersystemen maken gebruik van internationaal toonaangevende algoritmen voor SOC-precisie van minder dan 3 procent en geavanceerde veiligheidsbeschermingsstrategieën die thermische runaway effectief voorkomen en de levensduur van de batterij verlengen. We hebben jaarlijks meer dan 10.000 BMS-sets succesvol geïmplementeerd in meer dan 80 landen, wat een bewezen staat van dienst op het gebied van stabiliteit en betrouwbaarheid biedt.

•Onze productiefaciliteit is uitgerust met geavanceerde productielijnen en een professioneel technisch team, wat zorgt voor een leveringscapaciteit van 1000 sets per maand. Kwaliteit is de basis van onze activiteiten. GCE heeft CE-, RoHS- en MSDS-certificeringen verkregen en volgt strenge ISO-kwaliteitsmanagementsystemen. Elke eenheid ondergaat strikte technische validatie, inclusief hoogspanningsisolatietests en communicatieprotocolmatching voor wereldwijde omvormermerken zoals Deye, Huawei en Sungrow. We staan achter onze producten met een uitgebreide garantie van 3 jaar voor Master BMS-units en 1 jaar voor printplaten, wat onze wereldwijde partners technische zekerheid en gemoedsrust biedt.

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

Fabrieksprofiel

Hunan GCETechnology Co, Ltd, is een hightechbedrijf gespecialiseerd in R&D en productie van hoogspannings BMS-oplossingen, gecertificeerd door CE. Met meer dan 10 jaar ervaring bieden we BMS met spanningsbereiken van 12V tot 1500V en stromen tot 500A, veelvuldig gebruikt in UPS en stationaire ESS. We innoveren voortdurend om efficiënte lithiumbatterijopslagoplossingen voor onze klanten te bieden.

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESSGCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

Verpakking & Verzending

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

Deelname aan beurzen

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

Concurrentievoordelen

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

Waarom kiezen voor ons

Met meer dan tien jaar ervaring in hoogspannings BMS biedt GCE betrouwbare en professionele batterijbeheeroplossingen voor ESS, BESS, UPS en zonne-energieopslagsystemen. We combineren sterke R&D-capaciteiten, strikte kwaliteitscontrole, flexibele OEM/ODM-services en ervaren technische ondersteuning om stabiele prestaties en soepele systeemintegratie te garanderen. Van productselectie tot communicatiematching en after-sales ondersteuning, we werken nauw samen met onze klanten om oplossingen te leveren waarop ze kunnen vertrouwen.

Wereldwijd toonaangevende fabrikant van hoogspannings BMS

  • Hoogspanning & Hoge Stroomcapaciteit – Ondersteunt tot 750V en 125A nominale stroom, compatibel met 200 cellen in serie, ideaal voor grootschalige stationaire opslag.
  • Flexibele Architectuur – Werkt in standalone (BMU+RBMS) of parallel cluster modus (BMU+RBMS+SBMS), waardoor eenvoudige systeemuitbreiding mogelijk is.
  • Superieure Veiligheid & Bescherming – Biedt 20kA kortsluitingsbeveiliging (20ms reactietijd), voorlaadfunctie en dubbele droge contactuitgangen voor noodregeling.
  • Universele Communicatie – Uitgerust met RS485, CAN, Ethernet en droge contacten; ondersteunt standaardprotocollen en aangepaste firmwareaanpassing voor de meeste PCS/Inverter/UPS-merken.
  • Volledige Gegevens Traceerbaarheid – Ingebouwd geheugen voor 5.000 gebeurtenissen + optionele SD-kaart logging, plus HMI-display (4.3″/7″) voor realtime monitoring en diagnostiek.
  • Robuust & Rack-Montabel – 3U 19-inch standaardontwerp, front-in/front-out bedrading, IP20, werkt van -20℃ tot 55℃, met CE-veiligheidscertificering.

GCE HV BMS 60S 250A 192V BMS Hoogspanning BMS RBMS BMU Architectuur Master Slave BMS BMS voor Hoogspanning ESS

Veelgestelde Vragen

V: Welke spannings- en stroombereiken ondersteunt GCE BMS voor energieopslagsystemen?

A: GCE BMS dekt 192-1500V DC-spanning en 0-500A-stroom, compatibel met 10KWh-1000MWh energieopslagsystemen en UPS lithiumbatterijtoepassingen, voldoend aan diverse projectgroottes.

V: Biedt GCE maatwerk voor BMS, en wat zijn de vereisten voor gratis logo-integratie?

A: Ja, we ondersteunen kleine batchaanpassingen (vanaf 5 eenheden). Voor enkele RBMS-bestellingen van 20+ eenheden wordt gratis logo-integratie in het display geleverd zonder extra kosten.

V: Welke communicatie-interfaces en protocollen ondersteunt GCE BMS?

A: GCE BMS is uitgerust met RS485, CAN en Ethernet interfaces, compatibel met flexibele protocollen. Het verbindt naadloos met externe PCS en energiebeheersystemen voor soepele gegevensoverdracht.

V: Hoe presteert GCE BMS in extreme temperatuuromgevingen?

A: Ons BMS beschikt over een industrieel ontwerp, aanpasbaar aan -20~60℃ zware omstandigheden. Met geavanceerde thermische beheer-algoritmen zorgt het voor stabiele werking in regio's met hoge hitte of lage temperaturen, zoals Zuidoost-Azië en Afrika.

V: Hoe plaats ik een bestelling?

A: Neem contact met ons op via e-mail of telefoon.